top of page
נראה אותך בקן.png
תמונת רקע מידע קן.png

קן רמת ישי

ימי פעילות:

רק רגע...

תמונה סוף פרטי קן.png

הנוער העובד והלומד

התחלה
3099aff4115ee20f43e3cdad04f59c48.png

ערבה 11

0545773955

רועי טיברמן - רכז הקן

0545872202

0528144865

שלומית וולך - רכזת הקן

איתי שלומי - קומונר

4202090instagramlogosocialsocialmedia-11

הורים יקרים,

אנו פותחים יחד את שנת הפעילות תשפ"ד, לאחר קיץ מלא בפעילות תנועתית!

הפעילות בתנועה תיתן לילדיכם הזדמנות לצאת מהמסך, לקחת חלק בפעילות ערכית וחברתית, לפתח כישורים ומיומנויות, להיות חלק מקבוצה ולחוות חוויות של פעם בחיים!


פעילות התנועה מתבצעת בהתאם להנחיות חוזר מנכ"ל משרד החינוך ומחלקת שמירת החיים בתנועה.


בברכת התנועה,
לעבודה, להגנה ולשלום – עלה והגשם!

צוות קן רמת ישי

מרכיבי הפעילות

מרכיבי הפעילות בקן

את הפעילות מאגדת תכנית ההדרכה. תכנית ההדרכה מורכבת משישה מחזורי פעילות, לכל אחד מהם מאפיינים ייחודיים למועד בשנה.

גלגל המחזורים-03tiny.png

קצת עלינו

על הקן

הקן מהווה בית נוסף לחניכים בו הם יכולים ליצור, להמציא, להתחבר, לשחק, להכיר חברים ולקחת אחריות.

 

כיצד תיראה הפעילות של ילדיכם בקן?

הפעילות בקן מתקיימת בקבוצות על בסיס הכיתה והשכבה בביה"ס. הקבוצה עוברת יחד פעילויות ומהווה מקום להתפתחות אישית ולקשרי חברות טובים ומשמעותיים המיטיבים עם כל חניך וחניכה. המדריכים שמים דגש בתהליך הקבוצתי על שיתוף פעולה ומתן אפשרות לכל החניכים לצמוח ולהוביל, תוך פיתוח כישורים אישיים, עצמאות וקבלת האחר.

רכז הקן הוסמך והוכשר לתפקידו ומקבל ליווי שוטף בתחומי הבטיחות והביטחון, ההדרכה, הארגון וכדומה. רכז הקן מלווה את המדריכים לאורך השנה ואחראי על מכלול הפעילות בקן.

 

לכל קבוצה יש מדריך/ה

מאז הקמת התנועה על ידי קבוצת בני נוער שהתאגדו כדי להגן על זכויותיהם בעבודה, מזמינה תנועת הנוער העובד והלומד את הילדים ובני הנוער בישראל להוביל ולהנהיג, לפעול כחלק מקבוצה ולהפוך את הקהילה שלהם למקום טוב יותר. מאות אלפי בוגרי ובוגרות התנועה נמצאים היום בשורה הראשונה של החינוך, התרבות, העשייה הציבורית, היזמות, הניהול והפיקוד במדינת ישראל.

התנועה מונה כ-95 אלף חניכים בכל חלקי החברה הישראלית - יהודים, ערבים, דרוזים וצ'רקסים, נערים עובדים ולומדים, ותיקים ועולים, מהעיר, מהקיבוץ, מהישוב הקהילתי ומהמושב.

החניכים בקני וסניפי התנועה מפתחים יכולות אישיות וחוש צדק, יוצאים לטיולים ומחנות ומתחנכים לערכי הציונות, הדמוקרטיה, שוויון ערך האדם וקדושת החיים.

מדריכי שכבות ד'-ט' הם חברי השכבה הבוגרת של הקן (י'-י"ב)

מדריכי שכבות י'-י"א הם קומונרים (מתנדבי שנת שירות)

מדריכי שכבה י"ב הם מדריכים בוגרים אחרי צבא.

הובלת הקן מורכבת ממספר תפקידים אותם ממלאים חברי השכבה הבוגרת אשר הוכשרו אליהם ומלווים כל השנה. תפקידי הדרכה כמו- מדריכי שכבה צעירה, מדריכי שכבה מתבגרת, מדריכי שכבת ט', תפקידי ריכוז כמו מלווי שכבה צעירה ורכז פעילי תרבות ותפקידים לוגיסטיים כמו רכזי ארגון. הם מהווים דמות "אח בוגר" לחניכיהם. בעלי התפקידים בקן הם בוגרי סמינרי הדרכה המוכרים על ידי משרד החינוך.

הקשר איתכם ההורים חשוב לנו. בכל שבוע ובכל פעילות גדולה נספר ונשתף אודותיה. נשמח לשמוע מכם על החוויות של ילדיכם ועל החוויה שלכם כהורים בקן. בכל שאלה, פניה או בקשה ניתן לפנות למדריכי הקבוצה של ילדיכם, למש"צים
ולרכז הקן הבוגר, שפרטיו מופיעים בתחתית העמוד – כולנו עומדים לרשותכם בכל עת.

 

הרשמה ותשלום

דמי החבר השנתיים – תשלום חד שנתי עבור הפעילות היומיומית בקן. בתשלום דמי החבר אתם רושמים את ילדכם לפעילויות הקן. דמי החבר משמשים להשתתפות בהוצאות הפעילות השוטפת של הקבוצה והקן: שכר רכז/ת, ציוד לפעילות, ביטוח, בטיחות המבנה ותשלום חשבונות, מטה מחוזי וארצי לצרכי ארגון, הדרכה.

טיולים ומפעלים המתקיימים במהלך השנה - ההרשמה לטיולים הינה בנוסף לתשלום השנתי על דמי החבר. עלות הטיולים נקבעת בהתאם להוצאות הטיול: עלויות הסעות, אבטחה ורפואה, כניסה לאתרים, מזון, עלויות הכנה, שכר ועוד.

התנועה משתתפת בעלויות הטיולים ועושה מאמצים רבים להוזלת כלל הטיולים.

להרשמה מאובטחת ומהירה בכל שעות היממה: harshama.noal.org.il

באתר ההרשמה ניתן לבצע תשלום והרשמה, למלא טופס אישור הורים דיגיטלי, להוריד קבלות עבור תשלומים שבוצעו וכן לבטל הרשמה ולהגיש בקשת החזר.


במידת הצורך ניתן לפנות למוקד התמיכה הטכנית במספר: 03-5125888, בימים א' – ה' בשעות 16:00 עד 22:00 וביום ו' בשעות 8:00 עד 13:00.

 

מחיר לשכבה

בקשת החזר תתקבל רק במערכת ההרשמה.

בסמוך לכל טיול או מפעל יפורסם חוזר ייעודי בו יופיעו כל הפרטים הרלוונטיים. יציאה למפעל מחייבת היכרות שלכם, ההורים, עם כל פרטיו, ההרשמה באתר ההרשמה מהווה אישור הורים ליציאה למפעל.

 

שני ימי הפעילות הראשונים של כל חניך בקן הם ימי ניסיון, נבקשכם להסדיר את התשלום עבור ההשתתפות עד יום הפעילות השלישי.

בגין פעילויות שעלותן מעל 100₪, תינתן הנחת אחים כדלקמן:
    עבור האח/ות השני/יה – 10% עבור התשלום הזול מבין שניהם
    עבור האח/ות השלישי/ת – 20% נוספים עבור התשלום הזול מבין שלושתם
    עבור האח/ות הרביעי/ת – 30% נוספים עבור התשלום הזול מבין ארבעתם.


בכל מקרה, ההנחה תינתן עבור המחיר הנמוך מבין הפעילויות שעלותן מעל 100 ₪.
 

לקבלת הנחת אחים, יש ליצור קשר עם רכז/ת הקן טרם ההרשמה הראשונית על מנת להסדיר את שיוך האחים במערכת. ההסדרה תתבצע פעם אחת ולאחר מכן תישמר במערכת.

 
זכויות נוער בעבודה
הרשמה ותשלום
Asset 6_2x (1)_edited_edited.png

לא סתם קוראים לנו

הנוער  העובד  והלומד

הסתדרות הנוער העובד והלומד היא הארגון היציג של בני הנוער העובדים במדינת ישראל. אנחנו מייצגים בני ובנות נוער בעבודה אל מול המעסיקים ובבית המשפט, מגיל 14 ועד גיל 25. עולם עבודת הנוער הוא מקום בו פעמים רבות מנוצלים הנערים והנערות על ידי המעסיקים שלהם, בשל גילם הצעיר ובשל חוסר הניסיון שלהם. תפקידה של הסתדרות הנוער העובד והלומד הוא להגן על בני הנוער מפני הניצול, להעלות את המודעות שלהם לזכויותיהם וליצור התאגדויות בני נוער במטרה להיטיב את התנאים שלהם במקומות עבודתם.

בשנה האחרונה השיקה התנועה אפליקציה בשם "עבודה+" במטרה לקשר בין בני נוער ובין מעסיקים הוגנים המחפשים עובדים. האפליקציה גם מאפשרת למשתמשים ניהול מעקב אחרי שעות עבודה, הדמיה של תלוש שכר, פנייה למוקד במקרה של ניצול בעבודה וחשיפה למידע בנושא זכויות נוער בעבודה.

ב.ב.ב

ביטחון

אנחנו עושים כל מאמץ על מנת לשמור על חיי חניכינו ומדריכינו הפעילויות שלנו מאושרות ומתואמות עם הגורמים המתאימים, ומונחות ומפוקחות על ידי משרד החינוך. את הפעילות מלווים/ות מדריכי/ות התנועה. האבטחה והרפואה בפעילויות החוץ השונות הינן על פי הנדרש בחוזר מנכ"ל ולעיתים אף למעלה מכך.

המדריכים והחניכים שלנו עוברים תדרוך לפני הפעילות ובמהלכה, הכולל הנחיות בטחון ובטיחות על פי דרישות ונהלי משרד החינוך. לתנועת הנוער העובד והלומד תו תקן בינלאומי לאיכות ת"י ISO 9001:2015 במסגרת זאת מתוקננים נהלי העבודה שלנו.

בטיחות

לפני ובמהלך כל פעילות, אנחנו מקיימים סקרי בטיחות וניהול סיכונים - במטרה להבטיח שהיא מתאימה לחניכים ואינה מהווה סיכון בטיחותי. בנוסף, למבני התנועה אישור בטיחות שניתן על ידי יועץ בטיחות המאשר קיום פעילות על פי נהלי הבטיחות של משרד החינוך למבני תנועות נוער.

ביטוח

התנועה מבוטחת בביטוח צד שלישי - זאת בנוסף לביטוח שבו החניכים מבוטחים במסגרת בתי הספר (שהינו תקף גם במהלך החופשות).
מומלץ לממש ראשית את ביטוח התאונות האישיות.


נדגיש כי ציודו האישי של החניך אינו מבוטח, והתנועה אינה אחראית לאובדן/נזקים לרכוש. לכן יש להביא  לפעילות (לקן, לטיול ולמחנה) ציוד פשוט, זול והכרחי בלבד ולהימנע מהבאת חפצים יקרי ערך.

 

מצב בריאותי

חובת ההורים לדווח על המצב הרפואי של ילדיהם באישור ההורים המצורף. במקרה של מצב רפואי הדורש התייחסות, טיפול תרופתי או הגבלה בפעילות - יש לצרף אישור רופא בעת ההרשמה לפעילות. יש לעדכן בכתב את רכז/ת הקן בכל שינוי במצב הרפואי.

 

רועי טיברמן

אשמח לשמוע מכם

רכז הקן

0545773955

קרן השוויון חדש.png
צרו קשר
bottom of page